Strona Banku Spółdzielczego w Otmuchowie używa plików cookies. Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się więcej o celu ich przechowywania.
Misja i Statut
real estate menu left
real estate menu right
real estate company logo


Przelewaj dziecku kieszonkowe na darmowe

POL-Konto Junior

w Banku Spółdzielczym w Otmuchowie (od 13r.ż.).

Szczegóły dostępne w placówkach Banku

Dzisiaj imieniny: Daniela Dalidy


Misja i Statut

Misja Banku Spółdzielczego w Otmuchowie

Jesteśmy polskim, nowoczesnym i dynamicznym Bankiem, który od ponad 50 lat działa na rynku finansowym. Posiadamy placówki funkcjonujące na terenie powiatu nyskiego. Skala naszej działalności pozwala szybko dostosowywać naszą ofertę do Państwa potrzeb. Informacje zawarte na naszych stronach pozwolą Państwu jeszcze lepiej poznać naszą ofertę i efektywniej wykorzystywać powierzane nam środki finansowe. Przez cały czas uważnie słuchamy naszych klientów.

Bank Spółdzielczy w Otmuchowie jest uniwersalnym Bankiem zaspokajającym w sposób konkurencyjny potrzeby na usługi finansowe na rynku lokalnym, ściśle współpracującym z samorządami lokalnymi jako naturalnymi partnerami oraz osiągającym maksimum użyteczności dla mieszkańców terenu, na którym działa. Celem Banku jest budowanie indywidualnych relacji z klientem.

Strategię Banku Spółdzielczego w Otmuchowie stanowi program działania zmierzający do osiągnięcia stabilnej pozycji na lokalnym rynku usług finansowych.
To wola jego właścicieli, zarządu i pracowników stanowi program działania o charakterze długoterminowym, zmierzający do osiągnięcia konkurencyjnej i stabilnej pozycji na rynku usług finansowych.
Bank  Spółdzielczy w Otmuchowie jest nowoczesną instytucją, przyjazną klientowi,
z profesjonalną obsługą. Zawsze gotową udzielać niezbędnych informacji oraz świadczącą dla swoich klientów inne usługi zgodne z zapotrzebowaniem, proponującą klientowi wszystkie nowoczesne produkty i usługi finansowe.

Bank specjalizuje się w obsłudze finansowej małych i średnich przedsiębiorstw, gospodarstw rolnych, klientów indywidualnych oraz jednostek samorządu terytorialnego. Bank Spółdzielczy służy pomocą finansową wielu instytucjom i organizacjom, współfinansuje wiele przedsięwzięć i prac społecznie użytecznych.

Nasz Bank zakresem i poziomem usług nie odbiega od banków komercyjnych. Klienci mogą obsługiwać swoje konta również poprzez Internet.

Łącząc tradycję z nowoczesnością, Bank Spółdzielczy w stał się placówką uniwersalną, świadczącą usługi dla najbardziej wymagających klientów, ceniących sobie rzetelność, stabilność i zaufanie.

Statut

Aby zapoznać się ze statutem Banku naciśnij poniższy link

Statut BS w Otmuchowie

Zasady ładu korporacyjnego dla instytucji nadzorowanych

Polityka w zakresie wdrażania zasad ładu korporacyjnego

Zasady ładu korporacyjnego dla instytucji nadzorowanych

Oświadczenie o stosowaniu zasad ładu korporacyjnego dla instytucji nadzorowanych

Inne

Oświadczenie Rady Nadzorczej

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla template real estate  Valid XHTML and CSS.