Strona Banku Spółdzielczego w Otmuchowie używa plików cookies. Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się więcej o celu ich przechowywania.
Klienci indywidualni - Pol-Konto Senior
real estate menu left
real estate menu right
real estate company logo


Nowe, atrakcyjne oprocentowanie

kredytu mieszkaniowego MÓJ DOM

w Banku Spółdzielczym w Otmuchowie

4,50%.

Szczegółowe informacje w placówkach Banku

Dzisiaj imieniny: Jonasza Mateusza


Klienci indywidualni - Pol-Konto Senior

Rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe typu Pol-Konto Senior

Rachunek skierowany do klientów indywidualnych posiadających decyzję o przyznaniu prawa do emerytury lub renty korzystających z podstawowej usługi prowadzenia rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego ROR.

Rachunek Pol-Konto Senior  służy ich posiadaczom do:

  1. przechowywania środków pieniężnych,
  2. przeprowadzania rozliczeń pieniężnych Posiadacza rachunku, za wyjątkiem rozliczeń z tytułu działalności gospodarczej, przy czym ograniczeń tych nie stosuje się do rozliczeń z tytułu opłacania składek na ubezpieczenie społeczne oraz innych składek na rzecz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych,
  3. korzystania z kart bankowych
  4. korzystania z dopuszczalnego debetu,
  5. zaciągania kredytu odnawialnego.
  6. POL-Konto Senior otwierane jest i prowadzone wyłącznie dla osób mających pełną zdolność do czynności prawnych, które osiągnęły 60 rok życia oraz przedstawią dokument/ zaświadczenie o nabyciu praw emerytalnych.
  7. POL-Konto Senior otwierane jest na czas nieokreślony.
  8. Osoba fizyczna może być równocześnie posiadaczem tylko jednego POL-Konta własnego oraz współposiadaczem tylko jednego POL-Konta Senior wspólnego.
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla template real estate  Valid XHTML and CSS.