BS Otmuchów na Facbooku

Nowy bankomat z wpłatomatem w Nysie

Z przyjemnością informujemy, że w Oddziale Banku Spółdzielczego w Nysie przy ul. Kolejowej 13 uruchomiony został nowy bankomat recyklingowy z wpłatomatem, a dokładnie recykler KEBA EVO, który posiada funkcję sortowania banknotów pod kątem jakości obiegowej.

Bankomat został umiejscowiony w nowo utworzonej Strefie 24h, dostępnej przez dedykowane wejście do Oddziału od strony ul. Marcinkowskiego. Strefa 24h pozwoli Państwu skorzystać z możliwości wpłaty/wypłaty gotówki w komfortowych i bezpiecznych warunkach.

Oprócz standardowych wypłat recykler KEBA EVO umożliwia wpłacanie gotówki na rachunek prywatny lub firmowy z jednoczesnym sortowaniem jakościowym. Klienci, którzy chcą skorzystać z funkcji wpłaty, muszą najpierw skonfigurować aplikację "Mój rachunek" w bankomacie za pomocą przycisku "Odblokuj" na ekranie urządzenia.

Zgodnie z wymogami Zarządzenia Prezesa NBP wpłacane banknoty są poddawane automatycznemu, sortowaniu pod kątem weryfikacji ich jakości obiegowej i autentyczności. Oznacza to, że urządzenie nie wprowadzi powtórnie do obiegu banknotów nie spełniających określonych prawem warunków. Podczas wypłaty, klienci otrzymają tylko dobrej jakości banknoty. Recykler pracuje w oparciu o system systemem zarządzania pracą bankomatów, wpłatomatów i recyklerów Novum HOST, dlatego księgowanie odbywa się online, a wpłacający od razu może skorzystać ze środków np. w bankowości internetowej lub w innych bankomatach. Dzięki pełnemu recyklingowi gotówki klienci mogą korzystać z multi usług 24 na dobę, 7 dni w tygodniu.

image3.jpegimage2.jpegimage1.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera

×

Wyszukaj w serwisie