BS Otmuchów na Facbooku

Misja

Misja Banku Spółdzielczego w Otmuchowie

Jesteśmy polskim, nowoczesnym i dynamicznym Bankiem, który od ponad 50 lat działa na rynku finansowym. Posiadamy placówki funkcjonujące na terenie powiatu nyskiego. Skala naszej działalności pozwala szybko dostosowywać naszą ofertę do Państwa potrzeb. Informacje zawarte na naszych stronach pozwolą Państwu jeszcze lepiej poznać naszą ofertę i efektywniej wykorzystywać powierzane nam środki finansowe. Przez cały czas uważnie słuchamy naszych klientów.

Bank Spółdzielczy w Otmuchowie jest uniwersalnym Bankiem zaspokajającym w sposób konkurencyjny potrzeby na usługi finansowe na rynku lokalnym, ściśle współpracującym z samorządami lokalnymi jako naturalnymi partnerami oraz osiągającym maksimum użyteczności dla mieszkańców terenu, na którym działa. Celem Banku jest budowanie indywidualnych relacji z klientem.

Strategię Banku Spółdzielczego w Otmuchowie stanowi program działania zmierzający do osiągnięcia stabilnej pozycji na lokalnym rynku usług finansowych. 
To wola jego właścicieli, zarządu i pracowników stanowi program działania o charakterze długoterminowym, zmierzający do osiągnięcia konkurencyjnej i stabilnej pozycji na rynku usług finansowych. 
Bank  Spółdzielczy w Otmuchowie jest nowoczesną instytucją, przyjazną klientowi, 
z profesjonalną obsługą. Zawsze gotową udzielać niezbędnych informacji oraz świadczącą dla swoich klientów inne usługi zgodne z zapotrzebowaniem, proponującą klientowi wszystkie nowoczesne produkty i usługi finansowe.

Bank specjalizuje się w obsłudze finansowej małych i średnich przedsiębiorstw, gospodarstw rolnych, klientów indywidualnych oraz jednostek samorządu terytorialnego. Bank Spółdzielczy służy pomocą finansową wielu instytucjom i organizacjom, współfinansuje wiele przedsięwzięć i prac społecznie użytecznych.

Nasz Bank zakresem i poziomem usług nie odbiega od banków komercyjnych. Klienci mogą obsługiwać swoje konta również poprzez Internet.

Łącząc tradycję z nowoczesnością, Bank Spółdzielczy w Otmuchowie stał się placówką uniwersalną, świadczącą usługi dla najbardziej wymagających klientów, ceniących sobie rzetelność, stabilność i zaufanie.

×

Zapisz się do newslettera

×

Wyszukaj w serwisie