BS Otmuchów na Facbooku

Bankowy Fundusz Gwarancyjny

bfg.jpeg

TRYB I WARUNKI OTRZYMANIA ŚWIADCZENIA PIENIĘŻNEGO Z BANKOWEGO FUNDUSZU GWARANCYJNEGO W RAMACH OBOWIĄZKOWEGO SYSTEMU GWARANTOWANIA DEPOZYTÓW

ARKUSZ INFORMACYJNY DLA DEPONENTÓW

PDFInformacja o sytuacji ekonomiczno - finansowej Banku Spółdzielczego w Otmuchowie za ostatnie półrocze tj. na dzień 31 grudnia 2023 roku w sprawie zasad informowania osób korzystających oraz osób zainteresowanych korzystaniem z usług Banku o systemie gwarantowania środków pieniężnych (870,76KB)

PDFInformacja o sytuacji ekonomiczno - finansowej Banku Spółdzielczego w Otmuchowie za ostatnie półrocze tj. na dzień 30 czerwca 2023 roku w sprawie zasad informowania osób korzystających oraz osób zainteresowanych korzystaniem z usług Banku o systemie gwarantowania środków pieniężnych (415,26KB)

PDFInformacja o sytuacji ekonomiczno - finansowej Banku Spółdzielczego w Otmuchowie za ostatnie półrocze tj. na dzień 31 grudnia 2022 roku w sprawie zasad informowania osób korzystających oraz osób zainteresowanych korzystaniem z usług Banku o systemie gwarantowania środków pieniężnych (413,46KB) (820,66KB)

PDFInformacja o sytuacji ekonomiczno - finansowej Banku Spółdzielczego w Otmuchowie za ostatnie półrocze tj. na dzień 30 czerwca 2022 roku w sprawie zasad informowania osób korzystających oraz osób zainteresowanych korzystaniem z usług Banku o systemie gwarantowania środków pieniężnych (413,46KB)

PDFInformacja o sytuacji ekonomiczno - finansowej Banku Spółdzielczego w Otmuchowie za ostatnie półrocze tj. na dzień 31 grudnia 2021 roku w sprawie zasad informowania osób korzystających oraz osób zainteresowanych korzystaniem z usług Banku o systemie gwarantowania środków pieniężnych (818,79KB)

PDFInformacja o sytuacji ekonomiczno - finansowej Banku Spółdzielczego w Otmuchowie za ostatnie półrocze tj. na dzień 30 czerwca 2021 roku w sprawie zasad informowania osób korzystających oraz osób zainteresowanych korzystaniem z usług Banku o systemie gwarantowania środków pieniężnych (837,52KB)

PDFInformacja o sytuacji ekonomiczno - finansowej Banku Spółdzielczego w Otmuchowie za ostatnie półrocze tj. na dzień 31 grudnia 2020 roku w sprawie zasad informowania osób korzystających oraz osób zainteresowanych korzystaniem z usług Banku o systemie gwarantowania środków pieniężnych (702,57KB)

PDFInformacja o sytuacji ekonomiczno - finansowej Banku Spółdzielczego w Otmuchowie za ostatnie półrocze tj. na dzień 30 czerwca 2020 roku w sprawie zasad informowania osób korzystających oraz osób zainteresowanych korzystaniem z usług Banku o systemie gwarantowania środków pieniężnych (658,01KB)

PDFInformacja o sytuacji ekonomiczno - finansowej Banku Spółdzielczego w Otmuchowie za ostatnie półrocze tj. na dzień 31 grudnia 2019 roku w sprawie zasad informowania osób korzystających oraz osób zainteresowanych korzystaniem z usług Banku o systemie gwarantowania środków pieniężnych (605,23KB)

PDFInformacja o sytuacji ekonomiczno - finansowej Banku Spółdzielczego w Otmuchowie za ostatnie półrocze tj. na dzień 30 czerwca 2019 roku w sprawie zasad informowania osób korzystających oraz osób zainteresowanych korzystaniem z usług Banku o systemie gwarantowania środków pieniężnych (629,25KB)

PDFInformacja o sytuacji ekonomiczno - finansowej Banku Spółdzielczego w Otmuchowie za ostatnie półrocze tj. na dzień 31 grudnia 2018 roku w sprawie zasad informowania osób korzystających oraz osób zainteresowanych korzystaniem z usług Banku o systemie gwarantowania środków pieniężnych (621,55KB)

PDFInformacja o sytuacji ekonomiczno - finansowej Banku Spółdzielczego w  Otmuchowie za ostatnie półrocze tj. na dzień 30 czerwca 2018 roku w sprawie zasad informowania osób korzystających oraz osób zainteresowanych korzystaniem z usług Banku o systemie gwarantowania środków pieniężnych (1,33MB)

 

×

Zapisz się do newslettera

×

Wyszukaj w serwisie